Atomski zdesna
Atomski zdesna i atomski sleva bile su naredbe tokom pešadijske …
SREMSKA MITROVICA
Pušten u saobraćaj deo Železničke ulice
U subotu, 29. decembra, zvanično je pušten u saobraćaj deo Železničke ulice u Sremskoj Mitrovici, čemu su prisustvovali gradonačelnik Vladimir Sanader i načelnik Gradske uprave za opšte i zajedničke poslove i imovinu, Miroslav Jokić. U ovoj ulici se nalazi oko kilometar saobraćajnice sa pristupnom saobraćajnicom, parkinzima, novim pešačko – biciklističkim stazama, kružnim tokom, kao i kompletno zamenjenom komunalnom i infrastrukturnom mrežom. Drvoder platana, kao simbol ovog dela grada, uspešno je sačuvan i obogaćen novim sadnicama. Uklanjanje ostatka materijala, koji je korišten tokom rekonstrukcije, privešće se kraju u sledećih nekoliko dana i neće uticati na nesmetano odvijanje saobraćaja.