Atomski zdesna
Atomski zdesna i atomski sleva bile su naredbe tokom pešadijske …
OPŠTINA PEĆINCI NAGRADILA NAJBOLJE ĐAKE
Nagradno letovanje u Herceg Novi

Druga grupa najuspešnijih učenika iz opštine Pećinci otputovala je 20. juna na nagradno letovanje u Herceg Novi, u organizaciji Sportskog saveza opštine Pećinci. U ovoj grupi otputovalo je 70 učenika, tako da je ove godine besplatnim letovanjem nagrađeno ukupno 135 učenika, koji su postigli najbolje rezultate u učenju i u školskom sportu.
Učenike je ispratio zamenik predsednika Opštine Pećinci Zoran Vojkić, koji je tom prilikom istakao da finansiranjem ove mere podrške Opština Pećinci želi da poruči deci da se rad i trud isplate.
Sa učenicima su otputovala i četiri nastavnika, lekar i predstavnik Sportskog saveza, kako bi deca tokom letovanja bila bezbedna i zdravstveno zbrinuta. Kako su nas obavestili organizatori, deca su stigla u Herceg Novi narednog jutra, a put je protekao bez problema.
D. S.