04.10.2018.
Sport

KARATE KLUB SIRMIUM

17 medalja za Mitrovčane

U nedelju, 30. septembra, u Temerinu održan je 16. Internacionalni open turnir u karateu. Učestvovalo je 22 kluba, sa preko 230 takmičara, a Karate klub Sirmium je nastupio sa 11 takmičara. S obzirom na to da je ovo prvo takmičenje u drugoj polovini takmičarske sezone, još uvek je u toku faza priprema za predstojeća takmičenja kao što je Kup Vojvodine i Kup Srbije.

Takmičari Karate kluba Sirmium su osvojili 17 medalja, od kojih šest zlatnih, pet srebrnih i šest bronzanih. Zlatne medalje osvojili su Mladen Marković, Nikola Milinković, ekipa: Vukašin Krivošija, Nemanja Žunić, Uroš Milinković, ekipa: Boško Ćirić,Vuk Petrović, Nemanja Žunić, ekipa: Srđan Ilić, Vuk Petrović, Tamara Nikolovska, ekipa: Mladen Marković, Boško Ćirić, Tamara Nikolovska. Srebrnu medalju osvojili su Vukašin Krivošija, Uroš Milinković, Nemanja Žunić, Tamara Nikolovska ,ekipa: Luka Jokić, Mladen Marković, Uroš Milinković. Bronzane medalje su osvojili: Vuk Petrović, Srđan Ilić, Miloš Gačič i ekipa: Vuk Petrović, Nemanja Žunić, Srđan Ilić.