05.03.2020.
Sport

KARATE KLUB „SREM“

Plasman na Prvenstvo Srbije

Ovog vikenda je u organizaciji Karate Saveza Vojvodine održano Prvenstvo Vojvodine za poletarce, pionire i nade u Sportskom centru „Park“ u Staroj Pazovi.

Učešće je uzelo 46 klubova, a karatisti Karate kluba „Srem“ nastupili su sa 22 takmičara i osvojili 25 medalja.Osvojeno je 14 zlata, šest srebrnih i pet bronzanih medalja. Ovo je ujedno i plasman za Prvenstvo Srbije.

Zlatnu medalju su osvojili:Helena Malbašić (dva puta), Irena Grujanić (dva puta), Anđela Perović Anđela, Mila Likić Biljana Dragojlović(borbe) Branislav Lazarević, Jovana Radovanović Miloš Marić Sara Glumac, Una Breban kata-tim poletarke (Isidora Dragojlović, Dunja Berežni, Dunja Pavlović.) Kata tim poletarke Irena Grujanić, Miona Murić, Anđela Perović. Srebrno su osvojili: Jovana Vasić, Dunja Likić Vuk Stojković  Biljana Dragojlović Elena Milošević Tamara Timić. Bronzane medalje su osvojili: Miona Murić, Anđela Perović (borbe), Dunja Berežni, Dunja Pavlović, Sara Starčević.

Unestite reč ili frazu koju želite da pronađete.