Podela bodova u Inđiji

FK „Inđija“ – OFK Bačka“ 1:1 (0:0)

FK „INĐIJA“: Čupić, Nedeljković, Vukajlović, Milosavljev, Đurić Stefan, Žakula, Stojanović, Desančić, Bojović, Rađen i Ignjatović. Igrali su još: Đokić, Kukolj, Kovačević i Vukčević. Trener: Nebojša Jandrić.

OFK BAČKA“: Mićanović, Milenković,Petrić, Košanin, Radović, Todorović, Šarac, Levićanin, Vještica, Mandić i Jelić. Igrali su još: Vukmanović, Bogdanović i Keča. Trener Nikola Puača.

Glavni sudija na utakmici bio je Nikola Bikić, a pomoćnici Bojan Tomović i Goran Šain.

Fudbaleri „Inđije“ podelili su bodove sa OFK „Bačkom“ iz Bačke Palanke u utakmici 24. kola Prve lige Srbije koja je odigrana u nedelju, 6. marta na stadionu „Tojo tajers arena“ u Inđiji. Inače, samo četiri dana ranije, u okviru 23. kola Inđijci su igrali nerešeno 1:1 i sa beogradskim „Grafičarem“.

Gosti iz Bačke Palanke zapretili su već u 13. minutu meča kada je posle dobre akcije lopta došla na desnu stranu do Mandića koji šutira sa nekih 12 metara, ali u spoljni deo mreže. Minut kasnije Desančić šutira loptu iz prekida ali lopta prolazi kroz peterac gostiju i rezultat ostaje nepromenjen. U nadoknadi vremena viđena je odlična šansa za „Inđiju“ kada je  Desančić šutirao do Milosavljeva, ali kapiten „zelenih“ se nije najbolje snašao i prvi deo susreta završava se bez golova.

U prvom minutu drugog poluvremena Đurić šutira, ali golman gostiju, Mićanović brani. Minut kasnije domaćin traži penal smatrajući da je lopta pogodila jednog igrača OFK „Bačke“ u ruku, ali sudija Bikić pokazuje samo na korner. U 54. minutu meča viđen je prvi gol na utakmici kada je „Bačka“ došla u vođstvo. Loptu u šesnaesterac domaćih je uputio Milenković, a Vukmanović postiže gol za 0:1. „Inđija“ je do izjednačenja  i boda sa ove utakmica došla u 81. minutu meča nakon odličnog prodora po desnoj strani Ignjatovića koji centrira, a Kovačević postiže gol glavom. To je bio i konačan rezultat meča na „Tojo Tajers Areni“.