25.04.2017.
Sport

Karate klub „Sirmijum“

Zlatni u Vrnjačkoj Banji

Internacionalni karate kup Vrnjačka Banja, 14. po redu održan je 23. aprila. Na takmičenju je učestvovalo 38 klubova sa 460 takmičara u svim uzrasnim kategorijama. Takmičari Karate kluba „Sirmijum“ veoma uspešno su prikazali svoje karate umeće i osvojili ukupno 25 medalja i tako zauzeli drugo mesto u generalnom plasmanu. Zlatne medalje u pojedinačnoj i ekipnoj konkurenciji u katama i borbama osvojili su Vuk Petrović, Srđan Ilić, Vanja Grujić, Đorđe Grujić, Aleksandar Sikin, Aleksandar Marić, Marko Garić, Vladimir Pašić, Miloš Marić, Dušan Đorđević. Srebrne medalje su osvojili Miloš Marić, Srđan Ilić, Aleksandar Sikin i Marko Garić. Bronzane medalje su osvojili Vladimir Pašić, Dušan Đorđević i Marko Garić. Stručni štab i treneri Karate kluba „Sirmijum“ su veoma zadovoljni nastupom takmičara i njihovim rezultatom.
– Takmičenje u Vrnjačkoj Banji je poslužilo kao kontrolno takmičenje pred nastup naših takmičara na prvenstvu Srbije koje će se održati 14. maja u Jagodini – saopštavaju iz kluba.

Unestite reč ili frazu koju želite da pronađete.